Joštova 4, Brno | Objednávejte se na Tel.: +420 777 611 464

Ordinační doba

Pondělí 07:00 – 18:00
Úterý 07:00 – 20:00
Středa 07:00 – 20:00
Čtvrtek 07:00 – 19:00
Pátek 07:00 – 14:30

Zubní ordinace DENTEMA je vybavena nejmodernější technikou od amerického výrobce stomatologické techniky A-dec. Tyto výrobky nejvyšší kvality poskytují pacientům maximální pohodlí a stomatogolům umožňují optimální ergonomii práce.

Všechny ordinace Dentema jsou vybaveny zubními sestavami A-DEC 500. Jde o nejvyšší řadu, kterou tento americký výrobce nabízí a umožňuje nám dokonalou spolupráci lékaře a sestry během ošetření pacienta.

Jejich součástí je i intraorální rtg, který umožňuje zhotovení rtg snímku přímo na křesle i během ošetření. Dávka záření je díky nejnovějším technologiím zcela minimální.

Zubní mikroskop KAPS je každodenní součástí naší praxe. Užíváme jej v celé šíři naších zákroků. Díky přesnému zobrazení můžeme provést dokonalejší ošetření a zaplnění kořenových kanálků během endodontických zákroků, mikrochirurgické doplnění kosti a modelace tkáně při zavádění zubních imlantátů.Ale i detailní ošetření zubního kazu. Pod mikroskopem můžeme rozeznat i mikrokazy, které se na rtg snímku nezobrazí. Vidíme také spáry u nedokonale zhotovených výplní. S jeho pomocí diagnostikujeme i fraktury a naprasknutí zubů.

Pro zhodnocení celkového stavu chrupu je na klinice k dispozici OPG rtg, který umožní upřesnění diagnostiky i naplánování celkového léčebného plánu.

Pro detailní zobrazení, např. před složitějším implantologickým zákrokem, indikujeme zobrazení zubním CT. Pro tyto případy spolupracujeme s ....Ve trojrozměrném zobrazení pak můžeme naplánovat léčebný postup i u pacientů s nedostatečnou kostí či anatomickou variací. Zubní CT má minimální dávky rtg záření, odpovídá asi 5 ti rtg zubním OPG snímkům.

Intraorální kamera, která je součástí každého křesla na naší klinice lékaři i vám umožní sledovat celý průběh ošetření.